Odvětrávaná fasáda

Adresa provozovny
Vazníky Janeček s.r.o.

Odvětrávaná fasáda - sibiřský modřín

Oživte svůj dům moderní odvětrávanou fasádou. Nejenže mu dodá zcela nový vzhled, ale také výrazně prodlouží životnost celé stavby.

Odvětrávaná fasáda má ale řadu dalších výhod:

Odvětrávané fasády ze sibiřského modřínu od společnosti VAZNÍKY JANEČEK s.r.o. jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a odolnou fasádu s dlouhou životností.

Díky své výjimečné kvalitě a dlouhé životnosti je sibiřský modřín ideálním materiálem na dřevěné odvětrávané fasády.

Sibiřský modříndlouhou životnost i pod vodou anebo v oblastech s častými dešti a díky své výjimečné kvalitě je ideálním materiálem pro odvětrávané fasády od VAZNÍKY JANEČEK s.r.o.

Je dobré vědět, že odvětrávaná fasáda ze sibiřského modřínu je nejlepším řešením, pokud potřebujete skrýt nedostatky a nerovnosti stěn. Kromě toho je také výbornou tepelnou i zvukovou izolací a schopnost sibiřského modřínu regulovat vlhkost je přímo legendární.

Odvětrávané fasády ze sibiřského modřínu mají dlouhou životnost (cca 100 let a více) a neztratí svoji pěknou strukturu, a to i bez oleje na venkovní dřevěné plochy. Právě naopak, mokré dřevo a taktéž dřevo pod sněhovou pokrývkou sílí.

Proto sibiřský modřín kupujete nejen pro sebe, ale i pro své potomky.

Vazníky Janeček s.r.o.
Dodávka fasády

VAZNÍKY JANEČEK s.r.o. zajistí dopravu i montáž odvětrávané fasády ze sibiřského modřínu po celé ČR, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj – Hradec Králové, Dobruška, Vamberk, Žamberk, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno.

Odvětrávaná fasáda ze sibiřského modřínu je tou pravou volbou pro zákazníka, který umí ocenit kvalitu i přírodní krásu materiálu.

Máte zájem o naše služby?