Příhradové vazníky

Komplexní tesařské služby týkající se příhradových vazníků.

Kde se využívají příhradové vazníky? Využití je opravdu široké, kde to jsou střešní konstrukce různých typů s využitelnými nebo nevyužitelnými podkrovím, střešní nástavby panelových domů, střešní vazníky pro sportovní haly, lehké mostní lávky a provizorní můstky, atypické bednění pozemních a inženýrských staveb, příhradové vazníky pro průmyslové stavby, zemědělské objekty a speciální konstrukce příhradových vazníků.

Poskytujeme komplexní tesařské služby týkající se příhradových vazníků

Hledáte spolehlivého partnera pro příhradové vazníky? Využijte naše bohaté stavební a řemeslné zkušenosti v oblasti příhradových vazníků. Naše spolehlivá firma VAZNÍKY JANEČEK s.r.o. je tu pro Vás!

Nejoblíbenější technologií pro výrobu příhradových vazníků je použití styčníkových desek pro spojení jednotlivých přířezů.

Díky milimetrové přesnosti výroby tvoří dokonalou skládačku, která do sebe přesně zapadá a umožňuje až dvakrát rychlejší montáž.

Dřevěné příhradové vazníky překlenou s lehkostí a elegancí sobě vlastní i rozsáhlé průmyslové, skladové a zemědělské budovy.

Vazníky Janeček s.r.o.
Působíme po celé ČR

Příhradové vazníky jsou naší stavební specializací, kde vyrábíme příhradové vazníky a rozvážíme dopravou po celé ČR, tedy i kamkoliv na vaši stavbu. Hlavní zaměření jsou lokality Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj – Hradec Králové, Dobruška, Vamberk, Žamberk, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Nové Město nad Metují a Opočno.

Máte zájem o naše služby?